Ogłoszenia polecane:

This album doesn't contain any items

Polecamy:

Praca magisterska lub licencjacka sprawie Ci problem? Zapraszamy na e-pisanie-prac.pl  Pisanie prac magisterskich, licencjackich, a także pisanie prac zaliczeniowych to nasza specjalność

Wyróżnione:

This album doesn't contain any items

ANALIZA FINANSOWA - PRACE DYPLOMOWE, ZALICZENIOWE

Oferuję Dodaj do ulubionych
Cena do negocjacji
Dodane 2015-11-05 11:43:17
Kontakt analiza.finansowa@tlen.pl

Opis

Analityk finansowy przeprowadzi badania i napisze całą pracę
Profesjonalnie napiszę pracę z ANALIZY FINANSOWEJ. Jestem Magistrem Ekonomii (Politechnika na Wydziale Ekonomicznym) oraz posiadam Dyplom ukończenia Podyplomowych Studiów Rachunkowości i Rewizji Finansowej (Uniwersytet Warszawski Wydział Nauk Ekonomicznych). Z zawodu jestem analitykiem finansowym i posiadam ponad 11-letnie doświadczenie przy przeprowadzaniu analiz finansowych. Zajmuję się pisaniem prac dyplomowych (licencjackich, magisterskich itp.) i zaliczeniowych jedynie z tej dziedziny, dzięki czemu masz pewność, że piszesz u profesjonalisty. Wiele osób, którym pisałam analizę np. do pracy licencjackiej wraca do mnie podczas pisania pracy magisterskiej, lub podczas pisania prac zaliczeniowych, co świadczy o zadowoleniu Klientów z mojej pracy.
 
Posiadam w domu ogromny zbiór literatury z analizy finansowej, sprawozdawczości finansowej oraz z rachunkowości z lat 2014-2018, dzięki czemu część teoretyczna to bogaty materiał podparty licznymi przypisami (minimum dwoma na stronie).
 
Profesjonalnie napiszę także rozdział praktyczny z analizy finansowej konkretnego przedsiębiorstwa na podstawie przesłanych mi sprawozdań finansowych. Mogę też sama poszukać informacji o firmie i na ich podstawie przeprowadzić analizę. Do kompleksowej analizy wystarczy mi bilans i rachunek zysków i strat , ewentualnie może być jeszcze rachunek przepływów pieniężnych (jeśli analiza ma dotyczyć także analizę tego sprawozdania).
 
Analiza finansowa może obejmować analizę wstępną podstawowych sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat oraz rachunek przepływów pieniężnych) oraz analizę wskaźnikową (wskaźniki płynności finansowej, rentowności, sprawności działania, zadłużenia). W interpretacji nie ograniczam się jedynie do stwierdzeń, że coś wzrosło, a coś zmalało, ale odnoszę to do przedsiębiorstwa, tłumacząc jednocześnie co taka sytuacja mogła oznaczać dla badanej firmy.
 
Do przeprowadzonej analizy finansowej dołączam wyliczenia w Excelu, więc nawet osoba, która nie zna się na analizie finansowej jest w stanie wszystko zrozumieć, bo dołączam wzory i formuły obliczeniowe. Analiza finansowa jest przeprowadzana na poziomie studenckim, bez opisywania rzeczy niejasnych dla studenta, co mogło by wzbudzać wątpliwości u promotora odnośnie samodzielności pisanej pracy.
 
W przypadku zlecenia napisania mi całej pracy, wówczas wstęp, zakończenie, bibliografię, spis rysunków, tabel, wykresów, czyli przygotowanie pracy do wydruku wykonuję GRATIS. Rozdziały teoretyczne oparte są o bardzo bogatą literaturę i zazwyczaj posiadają 2-4 przypisy na stronę. Oczywiście to tylko przykładowe, orientacyjne ceny, zawsze można zdecydować się na napisanie np. tylko jednego rozdziału, lub dokończenie pracy. Mogę też wykonać prezentacje w Power Point. Gwarantuję dyskrecję, dokładność i szybkie terminy realizacji zamówienia. Nie pobieram zaliczek, zapłata następuje dopiero po zapoznaniu się Klienta z pracą (poszczególnymi rozdziałami). Podchodzę do każdego zlecenia indywidualnie i każda praca jest oryginalna pisana od nowa (nie piszę plagiatów), a wnioski z analizy finansowej pisane są własnymi słowami i w sposób zrozumiały zarówno dla profesora (promotora) jak i dla studenta.
 
Napisana przeze mnie praca stanowi gotową pracę dyplomową (gotowe rozdziały do wklejenia do pracy dyplomowej) - nie wymaga już żadnych uzupełnień.
 
Ewentualne poprawki są GRATIS. Istnieje możliwość spotkania w Warszawie w celu omówienia szczegółów.
 
Zapraszam do skorzystania z uczciwej oferty.
 
Prowadzę legalnie działającą firmę w zakresie usług finansowych.
 
email: analiza.finansowa@tlen.pl 

Lokalizacja


analiza.finansowa@tlen.pl

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 629
Wyświetlony: 746
Wygasa: 2019-10-03 18:34:32

Users' reviews

Log-in to add review